PRODUKTY

meseta

 
  Naša spoločnosť sa stala výhradným dovozcom čaju TETLEY
otvorenie

Crema d'Oro

Neobyčajná balančná zmes urobila z tejto kávy jedinečnú chuť. Zrnká kávy Arabica z Brazílie dotvárajú sladký a bohatý vkus, zatiaľ čo zrnká z centrálnej Ameriky a Etiópie obohatia kávu najmä kvetnatými, aromatickými príchuťami. Nakoniec malé množstvá z výberových zrniek Robusty kompletne dotvoria túto kávu.

Meseta Crema d'Oro je certifikovaná.

Zrnková káva - balenie 1 kg

Oro Bar

Táto kombinácia zŕn predstavuje typický taliansky vkus a reprezentuje dlhý zážitok. Vďaka ich špeciálnemu pečeniu, výberovým zrnám z Robusty z Indie, Afrika a Ďaleký východu sú dokonale zmiešané so zrnami Arabica z planín z Brazílie. Výsledok je podčiarknutý charakterom a plnosťou, aróma je výnimočná. Oro Bae je tiež výnimočne spoľahlivým produktom, z ktorého môže aj neskúsený barman urobiť kvalitný pohár.

Meseta Oro Bar je certifikovaná.

Zrnková káva - balenie 1 kg/3 kg

Bar

Táto zmes je pre tých, ktorí majú potešenie zo silnej, hladkej a smotanovej káve, ako diktuje pravá talianska tradícia. Káva Meseta Bar má ohromné telo a bohatú vôňu, ktorá je zosilnená tmavým pražením zŕn. Prevládajúce charaktery sú z afrických a ázijských zŕn Robusty.

Zrnková káva - balenie 1 kg

100% Arabica

Vzácna zmes zŕn kávy Arabica. Špeciálne praženie zlepšuje útle korenie a miernu vôňu bez kompromitujúceho tela tejto typickej talianskej kávy.

Zrnková káva - balenie 1 kg

Decaffeinato

Výborná káva bez kofeínu, v ktorej vďaka opatrnému výberu rozmanitostí bolo použité silnejšie praženie, udržala si vôňu a korenie klasickej kávy. Ako je požadované talianskymi predpismi, táto zmes nemôže obsahovať viac než 0,1 % kofeínu na pohár.

Zrnková káva - balenie 1 kg alebo 50 sáčkov na prípravu kávy

 
 
O firme Letáky otvorenie
Produkty Galéria
Kapsulový systém Coffee shop & more
Certifikáty Viac informácií...
Objednávkový formulár Kontakt
   
 
 
tvorba webových stránok